Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Girls Like You
Maroon 5 feat. Cardi B

"Holky jako ty běhají okolo kluků jako já," to je hlavní věta původně deváté skladby šestého studiového alba Maroon 5, Red Pill Blues, Girls Like You. Milostná píseň s kusem žhavé romantické atmosféry se od ostatních písní na albu liší více akustickým přístupem. Zatímco zbytku alba vládne elektronický taneční pop, základním stavebním kamenem písně Girls Like You je akustická kytara. Aby dosáhla píseň svého maximálního potenciálu, rozhodli se Maroon 5 song remixovat. Oproti původní verzi zde nelze poznat téměř ani žádný rozdíl, až na ten jediný výrazný. Maroon 5 do příběhu písně o svádění přidali onu ženskou postavu, o které se v ní celou dobu zpívá.

Píseň tak získala úplně nový rozměr a v poslední době čím dál populárnější rapperka Cardi B se role zhostila svým vlastním, výrazným způsobem. Opět se s tím příliš nemaže a říká vše jazykem, který jí prořízl samotný Bronx, kde hvězda vyrůstala. Kontrastující osobnosti Adama Levina - zbohatlého, o něco staršího, ale stále elegantního sukničkáře navštěvujícího lepší podniky a Cardi B - drsné holky z ulice, tak vytvářejí z písně příběh, jež připomíná moderní verzi slavného romantického filmu Pretty Woman.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Maroon 5

Memories
Česky

Memories

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost