Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Cover Me in Sunshine
Pink feat. Willow Sage Hart

I rebelky se jednou stanou matkami. Pink ale ukazuje, že to není o tom seknout s dráhou zpěvačky a od té doby jen vytírat podlahu a vařit, ale že tento životní stav lze prožívat i se stylem. Cover Me in Sunshine je nová povznášející píseň Pink a její dcery Willow Sage Hart. Píseň plná naděje je jako vzkaz jejím dětem, které si nejspíše vzhledem k současné situaci stejně jako miliony jiných dětí na této planetě zoufají, že nemohou dělat věci jako předtím. Píseň vypráví o rozdávání lásky a o tom, jak se život v budoucnu zlepší.

Matka s dcerou poprvé na originální písni

Pro Pink je to vůbec poprvé, co spolupracuje se svou, nyní devítiletou, dcerou na vlastní písni. Matka s dcerou však již dříve zpívaly cover vánoční klasiky The Christmas Song od Nata Kinga Colea v rámci kompilačního alba The Christmas Holiday Singalong v roce 2020.

Pink se rozhodla, že půjde cestou komunikačních kanálů spíše její dcery a duo matka-dcera bylo nejprve zveřejněno na sociální síti, která vévodí oblíbenosti ještě předpubertálních dětí - TikTok. O pár dní později bylo oznámeno oficiální vydání skladby. Pink vysvětlila svůj motiv pro vznik písně takto: "Všichni víme, že tento rok byl jiný a náročný a někdy děsivý, bouřlivý a úzkostlivý, kvůli těm všem věcem, které se děly. Já osobně nacházím útěchu v hudbě a v písních. Miluji zpívat s mojí dcerou a mým synem."

Pink dodala, že píseň Cover Me in Sunshine nahrála doma, protože se rodina "díky této písni cítila šťastná", s tím, že doufá, že se tato pozitivní nálada, která zpříjemňovala členům její rodiny pobyt doma během pandemie, přenese i na ostatní.

Za písní stojí dvě významné autorky hitů a švédští producenti

Jak to tak ale v popové hudbě bývá, nesmíme se nechat zmást marketingem. Ačkoliv píseň vypadá jako výtvor domácí výroby, opak je pravdou - hudbu ani text Pink nenapsala. Autorkami jsou jiné dvě významné ženské postavy současné hudby, i když to jsou tedy spíše ženy za oponou. Amy Allen, jež napsala nebo pomáhala napsat také hity Without Me od Halsey, Adore You Harryho Stylese nebo Back to You Seleny Gomez, hraje v písni také na kytaru.

Druhá autorka Maureen "Mozella" McDonald pocházející z průmyslového Detroitu napsala Wrecking Ball od Miley Cyrus, One Call Away od Charlieho Putha nebo Perfect od One Direction. Skladbu produkovala severská dvojice Jakob Jerlström a Ludwig Söderberg, jenž můžete znát jako producentské duo The Struts. Tato dvojice je dlouhodobým produkčním týmem švédské elektro-popové zpěvačky Tove Lo.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost