Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Señorita
Shawn Mendes feat. Camila Cabello

Pravděpodobně největší hit léta 2019, píseň o milostném vzplanutí Señorita, je druhou spolupráci mezi Shawnem Mendesem a Camilou Cabello. Když spolupracovali mladá kubánská zpěvačka s kanadským idolem mladých dívek poprvé v listopadu 2015 na písni I Know What You Did Last Summer, byl to vůbec první sólový singl, který Camila Cabello, jenž byla v té době součástí populární dívčí pěvecké skupiny Fifth Harmony, nazpívala.

Cabello a Mendes začali společně pracovat na nové hudbě v prosinci 2018 a následné dokončení písně, nahrání a vše ostatní potřebné k vydání singlu, stihli načasovat doopravdy perfektně, protože píseň měla všechny parametry vhodné k tomu, aby se stala globálním letním hitem.

Ústřední španělské slovíčko señorita jakoby odkazovalo na 2 roky starý obrovský hit léta Despacito a je tomuto singlu rovněž v lecčems podobná. Stejně tak jako dalším velkým dnešním hitům Shape of You Eda Sheerana či Havana právě Camily Cabelo. Všechny tyto písně představují dnes velice populární kombinaci tanečního popu, písničkářství a latinskoamerického reggaetonu. Píseň s akustickou kytarou, latinskoamerickým rytmem a elektronickými beaty je vlastně přesným průnikem tvorby obou mladých talentovaných vokalistů. Jelikož obě jejich spolupráce byly mimořádně úspěšné, lze očekávat, že to není naposledy, co jsme slyšeli Camilu Cabello a Shawna Mendese spolu zpívat.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Shawn Mendes

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost