Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Shape of You
Ed Sheeran

V novém videoklipu Eda Sheerana můžeme vidět další příběh lásky, což je věčné téma hudebního průmyslu. Hlavní roli klipu ztvárnil sám Ed Sheeran a jeho dámským protějškem byla Jennie Pegouskie, což je americká herečka, modelka a tanečnice, která spolupracovala například s úspěšnou dvojicí Macklemore & Ryan Lewis.

Tato dvojice na sebe narazí v tělocvičně, kde spolu později trénují box a navzájem se poznávají. Zhruba v polovině klipu se zdá, že Eda čeká hořký konec. V dalších záběrech se již objevuje sám bez Jennie. Klip končí komicky laděným soubojem Eda Sheerana se sumo bojovníkem, z kterého ho vysvobodí právě Jennie.

Song Shape of You od Eda Sheerana se vyšplhal na první příčky hitparád napříč Evropou i USA. První vydání songu v podobě tzv. lyric videa má na YouTube neuvěřitelných 289 milionů zhlédnutí a klip samotný nasbíral za dva týdny od vydání již 152 milionů zhlédnutí.

Překlad

Titulky

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost