Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Shape of You
Ed Sheeran

V novém videoklipu Eda Sheerana můžeme vidět další příběh lásky, což je věčné téma hudebního průmyslu. Hlavní roli klipu ztvárnil sám Ed Sheeran a jeho dámským protějškem byla Jennie Pegouskie, což je americká herečka, modelka a tanečnice, která spolupracovala například s úspěšnou dvojicí Macklemore & Ryan Lewis.

Tato dvojice na sebe narazí v tělocvičně, kde spolu později trénují box a navzájem se poznávají. Zhruba v polovině klipu se zdá, že Eda čeká hořký konec. V dalších záběrech se již objevuje sám bez Jennie. Klip končí komicky laděným soubojem Eda Sheerana se sumo bojovníkem, z kterého ho vysvobodí právě Jennie.

Song Shape of You od Eda Sheerana se vyšplhal na první příčky hitparád napříč Evropou i USA. První vydání songu v podobě tzv. lyric videa má na YouTube neuvěřitelných 289 milionů zhlédnutí a klip samotný nasbíral za dva týdny od vydání již 152 milionů zhlédnutí.

Překlad

Titulky

Další překlady od Ed Sheeran

Perfect
Česky

Perfect

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost