Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Perfect
Ed Sheeran

Od zlatých časů hudebních elegánů Franka Sinatry a Binga Crosbyho, kteří ve svých sladkých písních zpívali ódy jemnějšímu pohlaví, už sice uplynulo mnoho let, na úspěchu obrovského hitu Perfect Eda Sheerana se však ukazuje, že mužští romantičtí pěvci slaví úspěch za jakékoliv generace. Ed napsal píseň pro svou snoubenku Cherry Seaborn. Kromě toho, že se Ed Sheeran vyznává ze svých pocitů k ní, napsat Perfect bylo pro něj také i osobním bojem, kdy se snažil porazit svůj obrovský hit Thinking Out Loud, který spadá do stejné kategorie romantických balad.

Chtěl dokázat, že všichni, kteří mu říkali, že Thinking Out Loud už nemůže překonat, se pletou. Úspěch písně ze Sheeranova alba Divide z března roku 2017 ještě vzrostl, když se z písně stal duet a druhou vokální linku nenazpíval nikdo jiný než samotná popová a R&B megastar Beyoncé. Píseň se však také zalíbila slavnému italskému tenoristovi Andrea Bocellimu a jejich duet je zajímavým spojením moderní a klasické hudby.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost