Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

So Am I
Ava Max

So Am I je následovník singlu Avy Max po jejím platinovém průlomovém singlu z roku 2018 Sweet but Psycho. Elektro-popová píseň má dodat lidem odvahu. Ava Max zpívá v refrénu v překladu: "Cítíte se někdy jako psanci? Všechno uvnitř vás je temné a zkroucené." Ujišťuje tak všechny, že pocity odlišnosti jsou běžné a jak tyto rozdíly dělají každého jedinečného.

V rozhovoru pro španělský web Cadena Ava Max prozradila, že píseň je o tom, co dělá lidi jedinečnými a odlišnými od sebe navzájem. Je to o milování sebe sama. O tom být jiným, být psancem a nezapadat do formátu, do kterého nás chce společnost umístit. So Am I je tak jakousi oslavou toho, co lidi od sebe odlišuje a toho, že naše nedokonalosti jsou vlastně součástí těchto odlišností.

Ava Max napsala píseň s americkým zpěvákem a skladatelem Charliem Puthem (Zara Larsson, Pitbull) a švédským pop-folkovým duem Smith & Thell. Produkoval ji kanadský zpěvák a producent Cirkut, který Avě Max pomohl také k jejímu průlomovému hitu Sweet But Psycho.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost