Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

So Am I
Ava Max

So Am I je následovník singlu Avy Max po jejím platinovém průlomovém singlu z roku 2018 Sweet but Psycho. Elektro-popová píseň má dodat lidem odvahu. Ava Max zpívá v refrénu v překladu: "Cítíte se někdy jako psanci? Všechno uvnitř vás je temné a zkroucené." Ujišťuje tak všechny, že pocity odlišnosti jsou běžné a jak tyto rozdíly dělají každého jedinečného.

V rozhovoru pro španělský web Cadena Ava Max prozradila, že píseň je o tom, co dělá lidi jedinečnými a odlišnými od sebe navzájem. Je to o milování sebe sama. O tom být jiným, být psancem a nezapadat do formátu, do kterého nás chce společnost umístit. So Am I je tak jakousi oslavou toho, co lidi od sebe odlišuje a toho, že naše nedokonalosti jsou vlastně součástí těchto odlišností.

Ava Max napsala píseň s americkým zpěvákem a skladatelem Charliem Puthem (Zara Larsson, Pitbull) a švédským pop-folkovým duem Smith & Thell. Produkoval ji kanadský zpěvák a producent Cirkut, který Avě Max pomohl také k jejímu průlomovému hitu Sweet But Psycho.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Ava Max

Sweet but Psycho
Česky

Sweet but Psycho

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost