Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Kings & Queens
Ava Max

Ava Max se proslavila hitem Sweet but a Psycho vydaným v srpnu 2018 a následně se ona a její producentský tým potýkali s nelehkým úkolem, kdy museli na velký úspěch písně navázat. Následovalo So Am I, jenž vyšlo v březnu 2019, Torn ze srpna 2019. V prosinci 2019 pak vyšly hned dvě písně – nejprve Salt a posléze spolupráce s Alanem Walkerem Alone, Pt. II. Kings & Queens sspatřilo světlo světa v březnu 2020. Mělo přitom vyjít už daleko dříve, jenže Ava Max, producenti a manažeři z nahrávací společnosti Atlantic Records nebyli pořád z výsledkem spokojeni.

Píseň tak prý prošla dokonce okolo deseti různých iterací, kdy byly z části převzaty již existující prvky a zčásti znovu provedeny všechny nutné fáze vzniku písně od samotného skládání, přes nahrávání, mixování až po mastering a teprve až byly konečně všechny strany spokojené, mohla být píseň konečně vydána. Velmi zajímavé je složení skladatelů písně, které zahrnuje jak ověřené popové skladatele a producenty, jakými jsou Cirkut (Roar od Katy Perry nebo Timber od Keshi a Pitbulla) a RedOne (Poker Face nebo Bad Romance od Lady Gaga). Pro podobnost s hitem Bon Joviho You Give a Love Bad Name si ale připsal zásluhy na písni a práva na ní také rockový producent a skladatel Desmond Child (Angel od Aerosmith, Livin On a Prayer od Bon Joviho nebo Livin' Da Vida Loca od Rickyho Martina).

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost