Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Sweet but Psycho
Ava Max

Ava Max je jeden z nejčerstvějších objevů současné dance popové scény. Vlastním jménem Amanda Ava Koçi se narodila v roce 1994 v americkém Milwaukee v severně-středozápadním státu USA Wisconsin. Pokud vám připadá, že její pravé příjmení není příliš americké, pak máte naprostou pravdu. Její rodiče jsou političtí migranti pocházející z hlavního města Albánie Tirany. Její talent objevila nahrávací společnost Atlantic Records a jako úplný nováček v branži se objevila poprvé v písni Clap Your Hands producenta a DJ Le Youtha. Její první vlastní singl byla píseň My Way a po dalším singlu Slippin nyní přišla píseň Sweet but Psycho, která na YouTube nasbírala od srpna už přes 100 milionů zhlédnutí a zdá se být průrazovým hitem zpěvačky. Její fanoušci si na ní pochvalují především, že je jako kombinace hned několika největších popových hvězd poslední doby. Její hlas připomíná Christinu Aguileru, vzhledem je trochu podobná k Britney Spears nebo Bebe Rexhe a stylem písní k Lady Gaga.

Samotná Ava Max řekla o své zatím nejúspěšnější písni: "Píseň je o dívce, která není ve vztahu pochopena. Myslí si, že se jí vlastní mysl vymyká z rukou a je 'psycho'. Ve skutečnosti je to však silná nezávislá žena. Nakonec si partner zamiluje všechny její strany - ty sladké i ty psycho." Tuto rozpolcenost ostatně možná vyjadřuje i výrazný účes zpěvačky, který je hlavní součástí její vizáže, když má Ava Max na jedné straně krátký sestřih a na druhé straně jí vlasy splývají dlouze s tělem. Režírování výrazně barevného videoklipu se ujal původem bengálský režisér, jenž se usídlil v USA, Shomi Patwary. Ten v minulosti režíroval videoklipy např. rapperů Pushy T, ASAP Rockyho, Jadena Smithe nebo producenta a skladatele Marka Ronsona.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost