Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Bad Liar
Imagine Dragons

Texty populární hudby velmi často vznikají na základě osobních životních situací textařů, kterými navíc většinou bývají samotní frontmani (čili zpěváci) kapely. Frontman Imagine Dragons Dan Reynolds napsal píseň Bad Liar o rozvodu manželkou Ajou Volkman. I ona je zpěvačkou kapely, a to Nico Vega. Čtvrtý singl z alba Origins souhlasí s většinovým tématem alba, jež se právě týka rozvodu. Kromě toho se na desce věnují boji s Reynoldsovými depresemi, které byly pravděpodobně rozvodem způsobeny. To kontrastuje s obvyklým výbušným stylem plným elektroniky, který Imagine Dragons neopustí ani na album Origins a ani na písni Bad Liar.

Naštěstí má však tahle rozvodová píseň dobrý konec. Ačkoliv již byly rozvodové papíry na stole, na podpis znamenající definitivní konec jejich manželství, se nedostalo. Reynolds se začal s manželkou opět stýkat a protože svou polovičku požádal o spolupráci, Aja Volkman je dokonce i uvedena jako spoluautorka písně. Reynolds s Volkman byli poprvé spatřeni na veřejnosti opět spolu shodou okolností pár týdnů před vydáním alba Origins.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost