Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Natural
Imagine Dragons

Natural je třetím singlem Imagine Dragons, z těch které vyšly na povrch po albu Evolve, které bylo vydáno v létě roku 2017 a je to zároveň vůbec první ochutnávka jejich čtvrtého studiového alba Origins. Natural vyšlo po úspěšné spolupráci s norským DJ Kygem, se kterým připravili elektro-popovou píseň Born to Be Yours. Podle frontmana kapely Dana Raynoldse je píseň o uvědomění si, že se člověk stává s tím, jak jde čas a jak se vyvíjí jeho život, čím dál více tvrdým a odolnějším proti všem nežádoucím vlivům.

Ačkoliv má tedy píseň pro kapely velice typickou výbušnou a odhodlanou náturu s velkou porcí dynamiky v hudbě, ve svém textovém sdělení je poněkud chladně realistická, až lehce pesimistická, když tvrdí, že: "Zkamenělá srdce musí být hodně chladná, aby to v tomto světě vydržela." Raynolds však v tiskovém prohlášení k vydání singlu prohlásil, že bere přijetí vnímání světa, ve kterém "psi žerou psy" jako posilující a je dobré se obrnit proti všem, kdo chtějí člověku ublížit.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost