Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Natural
Imagine Dragons

Natural je třetím singlem Imagine Dragons, z těch které vyšly na povrch po albu Evolve, které bylo vydáno v létě roku 2017 a je to zároveň vůbec první ochutnávka jejich čtvrtého studiového alba Origins. Natural vyšlo po úspěšné spolupráci s norským DJ Kygem, se kterým připravili elektro-popovou píseň Born to Be Yours. Podle frontmana kapely Dana Raynoldse je píseň o uvědomění si, že se člověk stává s tím, jak jde čas a jak se vyvíjí jeho život, čím dál více tvrdým a odolnějším proti všem nežádoucím vlivům.

Ačkoliv má tedy píseň pro kapely velice typickou výbušnou a odhodlanou náturu s velkou porcí dynamiky v hudbě, ve svém textovém sdělení je poněkud chladně realistická, až lehce pesimistická, když tvrdí, že: "Zkamenělá srdce musí být hodně chladná, aby to v tomto světě vydržela." Raynolds však v tiskovém prohlášení k vydání singlu prohlásil, že bere přijetí vnímání světa, ve kterém "psi žerou psy" jako posilující a je dobré se obrnit proti všem, kdo chtějí člověku ublížit.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Imagine Dragons

Bad Liar
Česky

Bad Liar

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost