Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Follow You
Imagine Dragons

Na začátku března 2021 začala kapela s upoutávkami na vydání jejich nového alba, které zveřejňovala v různých upoutávkách a kapela oznámila, že Follow You a Cutthroat budou první písně, které Imagine Dragons vydají od alba Origins z roku 2018.

Píseň o návratu ke své opravdové lásce

Skladba Follow You byla inspirována vztahem frontmana Dana Reynoldse s jeho ženou Ajou Volkman – zpěvačkou a frontmankou indie rockové kapely Nico Vega. Reynolds píseň napsal krátce poté, co od Volkmanové obdržel textovou zprávu, která mu podle jeho slov změnila život. Dlouhých sedm měsíců se ženou totiž nemluvil, žili od sebe odloučeně, zatímco připravoval vše potřebné k dokončení jejich rozvodu. Pak ale přišla ona zpráva a vše se změnilo.

Písničku Follow You napsal poté, co se ke své životní partnerce vrátil. "Chtěl jsem, aby představovala lásku, která je opravdová. Takovou, kdy láska není dokonalá, ale vydrží," řekl o písni Dan Reynolds.

"Ty jsi pozvala The Killers?" dělají si ze sebe Imagine Dragons legraci ve videoklipu za pomoci hvězd oblíbeného seriálu

Dnes se stává novým trendem, že kapely k albům či písním vydávají počítačové hry, aby své fanoušky vtáhli více do děje. I Imagine Dragons šli touto cestou. Není asi překvapením, že zde najdete draky. Ve hře hrajete za 8bitovou verzi jednoho ze čtyř členů kapely a provázíte je mystickou zemí, kde sbíráte krystaly a bojujete s draky. Vaše dobrodružství je doprovázeno právě novým singlem Imagine Dragons Follow You.

V hudebním světě přeci jen tradičnější videoklip Imagine Dragons k Follow You ale vydali také. A ne jen tak ledajaký. Hrají v něm herci Rob McElhenney a Kaitlin Olson z úspěšného a filmovými kritiky velmi vychvalovaného komediálního seriálu It's Always Sunny in Philadelphia. Herecká dvojice byla vybrána do této písně o pevné lásce, která přečká i rozvod na spadnutí, protože tvoří jak v seriálu, tak v osobním životě skutečný pár.

Kapela si v něm udělala trochu legraci vlastně sama ze sebe, když Kaitlin Olson sdělila manželovi Robu McElhenneymu v pronajatém divadle, že má pro něj překvapení k narozeninám a že pro něj zahraje jeho oblíbená kapela. Na to Rob McElhenney hned reaguje nadšeně a začne volat na pódiu lasvegaskou kapelu The Killers, načež mu ale Kaitlin Olson odpoví, že to nejsou The Killers, koho najala.

V Robovi se tak hned nato mísí zklamání se zmatením a naštváním, když se dozvídá, že kdo páru skutečně zahraje na Robovy narozeniny nejsou The Killers, ale oblíbená kapela jeho manželky Imagine Dragons. Změní Rob názor na Imagine Dragons, jak by se dala předvídat zápletka scénáře tohoto videoklipu? Ne tak úplně. Ale detaily už nebudeme prozrazovat.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Imagine Dragons

Bad Liar
Česky

Bad Liar

překlad od kari

Natural
Česky

Natural

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost