Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Girls Go Wild
LP

Fanoušci LP mohou slavit Vánoce o něco dříve, protože 7. prosince 2018 má vyjít nové album americké zpěvačky s italskými kořeny LP. Na prvním singlu, který vyšel v srpnu 2018, se podíleli například newyorský hudebník Mike Del Rio a nebo písničkář Nate Campany.

Nápad pro píseň Girls Go Wild se zrodil z inspirace po vzoru irské kapely U2, kdy se LP snažila do písně zachytit jedinečnou atmosféru kalifornského národního parku Joshua Tree, který leží nedaleko Los Angeles a Las Vegas. LP toto místo navštívila se svými přáteli, když se vracela po dlouhé době domů z náročného turné a exkurze pro ní tak znamenala jedinečný emocionální zážitek, který se snažila vtisknout do písně. Když jí po psychické stránce nebylo příliš dobře, pokusila se oživit svou vzpomínku na tento zážitek a vytvořit jakýsi zhudebněný mystický pouštní sen.

Elegantní produkce je se svou svůdnou a melodickou basovou linkou inspirovaná popem 80. let. Samotná LP i její tým si od písně slibují, že by se mohla stát hitem a přilákat mnoho nových fanoušků.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost