Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Other People
LP

Videoklip k písni Other People americké zpěvačky Laury Pergolizzi vystupující pod pseudonymem LP je druhým videoklipem v trilogii videoklipů, které byly vydány k singlům Lost on You, Other People a Tightrope. Ve všech klipech se objevuje skutečná přítelkyně LP - Lauren Ruth Ward (blonďatá dívka), trilogii písní s tématem milostného trojúhelníku doplňuje zrzavá herečka, která představuje bývalou přítelkyni LP - Tamzin Brown.

Kamera sleduje LP projíždějící večerním městem, když poslouchá omluvné telefonáty své přítelkyně ve stylu: „Dnes večer přijdu domů později,” které přibližují situaci rozpadajícího se vztahu a pravděpodobné nevěry. LP přijíždí do nočního klubu, kde obě dívky vystupují. Kapela hraje v prázdném klubu plném starožitností, zatímco se střídají záběry na stejný klub plný hostů, krásných hostesek a tanečnic. Rusovlasá dívka, která je v klipu přítelkyní LP, zde má mnoho obdivovatelů, kteří ji zanechávají vzkazy a květiny.

Když vystoupení tanečnic skončí, LP jde do zákulisí a začíná afterparty, kde se přímo před zrakem LP líbá rusovláska s jinou dívkou. Lauren Ruth Ward vše pozoruje, mluví s LP a v hloubi duše doufá, že konečně prozře. Když ale vyjde před klub, uvidí v autě LP a zrzavou dívku na jejím rameni. Lauren Ruth s poraněným srdcem odchází pryč.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost