Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Lost on You
LP

Klip LP k novému songu Lost on You, který tuto zpěvačku v posledních týdnech hodně proslavil, je vizuálně přitažlivý a skvěle koresponduje s textem písně. Pokud jste si mysleli, že písnička je o vztahu ženy a muže, klip tyto vaše představy rozcupuje, protože jednoznačně naráží na lesbické téma.

První tváří v tomto klipu je zrzavá dívka, které je celá píseň adresována. Druhou tváří, kterou spatříte, už je samotná Laura Pergolizzi, která sedí v křesle a svůj zpěv doprovází na ukulele. Za celou dobu se obě dívky v klipu nepotkají, takže se střídají záběry na onu zrzku a LP. Laura jednoznačně vzpomíná na to, co spolu zažily a o co všechno ji připravila.

Celý klip je stejně jako píseň velmi klidný až melancholický. Když vidíme LP jak svůj smutek zahání alkoholem, můžeme pociťovat trpkost a možná i smutek. V jednom z posledních záběrů však za Laurou do onoho křesla přisedává i další žena, kterou vidíme poprvé. Celá píseň je tak určitou zpovědí ženy, která ztratila svou dávnou lásku, ale má dobrý konec.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost