Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

One Last Time
LP

Americká pop-rocková zpěvačka Laura Pergollizzi vystupující pod přezdívkou LP se momentálně ve svých čtyřiceti letech může pyšnit pěti alby a třemi epíčky. Kromě zpěvu však píše texty i pro jiné umělce, kde najdeme třeba Céline Dion nebo Christinu Aguileru. Do hudební sféry nastoupila roku 2001 s albem Heart-Shaped Scar pod vydavatelstvím Koch Records a poté vydala i další kousky, které hned několikrát proletěly světovými žebříčky hitparád. Její kariéru ještě více nakopla studiová mixáž Lost on You z roku 2016, kdy si stejnojmennou píseň pojednávající o zbytečně investovaných citech do staré lásky broukal snad úplně každý.

LP posílá třetí singl z připravované desky

Laura však v karanténě nelení a my se tak už nějakou dobu můžeme směle těšit na další album. To by mělo vyjít někdy v září 2021, pokud pandemie nezařídí odklad. Třetí singl z nové desky nese název One Last Time a hned od začátku posluchači do ucha posílá jakousi čistou romanci, kouzlo přítomnosti a blízkost někoho, na kom vám opravdu záleží. Jak sama Laura prohlásila: "Singl One Last Time pojednává o prchavé přírodě lidských vztahů, o romanci a zároveň přítomnosti - každý moment je důležitý nehledě na to, co jste tomu druhému řekli předtím, než bylo po všem. Občas je život těžký, ale musíme to překousnout a jít dál." LP začala na singlu pracovat v květnu roku 2019 během pobytu v Řecku, dokončila ho pak s producentem Mikem Del Riem a talentovaným kytaristou Alexem Federem.

Nostalgický a melancholický videoklip za účasti modelky Jaime King

Audiosložku doplnil i oficiální tříminutový videoklip plný vášně a emocí, kde hostuje Laurina dlouholetá kamarádka a modelka Jaime King. Video je říznuto efektem starého filmu a obě účinkující odvedly perfektní práci. Pokud by někdo textu pořád nemohl přijít na chuť, jsem si jistý, že po zhlédnutí klipu si posluchač spojí dvě a dvě dohromady. Nechat se unášet vášnivou empatií, nostalgickými vzpomínkami a melancholií rockového chrapláku zpěvačky LP je v tomto případě doslova jedna báseň.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost